Giętarki do rur i profili

Maszyna PRO-77R SUPER SILENT umożliwia precyzyjne gięcie rur stalowych. Giętarka stosowana do rur o maksymalnej średnicy do 76 mm i grubości ścianki w zakresie 2 – 5 mm. Posiada wyświetlacz, na którym możliwe jest programowanie kątów gięcia w zakresie 5 – 180 stopni.
Wyświetlacz jest umieszczony za osłoną stalową, co chroni go przed uszkodzeniem oraz przypadkową zmianą ustawionych parametrów a to przekłada się na brak ryzyka uszkodzenia.
Znaczącym atutem urządzenia jest to, że może być wykorzystywane po wykonaniu odpowiednich kamieni przystosowanych do gięcia profili kwadratowych i prostokątnych jako giętarka do profili.
Giętarka do rur po ustawieniu żądanego kąta na wyświetlaczu, poprzez przycisk nożny rozpoczyna gięcie a po osiągnięciu ustawionego kąta kamień gnący zatrzymuje się, po czym należy użyć przycisku nożnego aby maszyna powróciła do punktu startu. Takie rozwiązanie pozwala wyjąc wygiętą rurę, następnie bezpiecznie wrócić do pozycji startowej.
Ze względu na wykorzystywanie giętarki do wyginania różnych średnic rur stalowych, komplety kamieni dla odpowiedniej średnicy rury stalowej występują jako dodatkowe wyposażenie maszyny. Cena maszyny podana na stronie odnosi się do samej giętarki bez kompletu trzpieni. Do giętarki należy dokupić odpowiedni komplet kamieni gnących, który oczywiście posiadamy w ofercie.
Nie posiadamy w ofercie kamieni do gięcia profili.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Pokaż boczny pasek