Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Pokaż boczny pasek

Oferujemy maszyn o sprawdzonej jakości do zaginania rur, prętów, profili, drutu, płaskowników. Nasza giętarka pomoże produkować wysokojakościowe elementy zbrojenia żelbetowego i nie tylko.

Giętarki do rur

Maszyna PRO-77R SUPER SILENT umożliwia precyzyjne gięcie rur w stanie twardym z różnych metali. Pozwoli maksymalnie zachować w miejscu zagięcia równość powierzchni zewnętrznej, jak i wewnętrznej, a także grubość ścianek oraz przekrój kołowy.

Stosuje się ta giętarka do rurek o średnicy do 76 mm i grubości ścianki 2 – 5 mm. Posiada wyświetlacz, na którym możliwe jest programowanie 9 kątów gięcia w zakresie 5 – 180 stopni.

Znaczącym atutem danego urządzenia jest to, że ono może być również wykorzystywane jako giętarka do profili o tych samych wymiarach.

Giętarka do drutu

W tej kategorii u nas znajduje się przede wszystkim giętarka do zbrojenia spiralnego FOX CNC SPIRAL 5-12. Nadaje się do produkcji spirali o średnicy 90 – 1000 mm ze skokiem do 60 mm z drutu żebrowanego czy gładkiego o średnicy 5 – 12 mm.

Oprócz niej, zaginać drut można także na połowie maszyn, przyznaczonych do gięcia prętów.

Giętarka do prętów

Tego typu urządzeń jest w naszej ofercie najwięcej i są wśród nich zarówno giętarki trzpieniowe, jak i beztrzpieniowe. Można na nich tworzyć produkty do budownictwa żelbetowego, na przykład strzemiona zbrojeniowe:

 • PRO-32M 230V pracuje z prętami o średnicy do 32 mm (w razie gładkiej powierzchni) lub do 28 mm (przy żebrowanej). Umożliwia manualną oraz automatyzowaną obróbkę materiału, sterować można za pośrednictwem przycisków lub pedału.
 • Giętarka do strzemion PRO-42M służy odpowiednio do gięcia prętów do 42 mm w poprzek. Jak i poprzedni model, jest bardzo wygodna w obsłudze, bezpieczna i wysokowydajna dzięki automatycznemu powrotowi tarczy do ustawienia wyjściowego.
 • Giętarka PRO-42M V2 to jest ulepszona wersja poprzedniej maszyny, wyróżniająca się zwiększkoną wytrzymałością.

Inne giętarki do strzemion przydatne są także w razie potrzeby gięcia płaskowników, w tym:

 • PRO-20S, która potrafi wykonywać co minutę 25 gięć, pracując z materiałem o średnicy do 20 mm. Jest to giętarka trzpieniowa, sprzedawana razem z całym zestawem trzpieni i pozwalająca na ustawienie różnych kątów gięcia. Przy obróbce prętu żebrowanego jego dopuszczalna średnica to maksymalnie 16 mm.
 • Giętarka do płaskowników PRO-20S SUPER SILENT różni się od wyżej opisanej maszyny znacznie bardziej cichą pracą oraz silnikiem o mocy 1,5 kW zamiast 3 kW. Można ją zaprogramować na 99 kątów, a jej tarcza wykonuje na minutę 11 obrotów.
 • Szczególnie ciekawe urządzenie to giętarka z gilotyną PRO-32/25, której nazwa wynika z tego, że umie giąć druty i pręty o średnicy do 32 mm, a ciąć – do 25 mm. Zaopatrzona we wszystkie niezbędne do eksploatacji materiały, jest w pełni gotowa do długoletniej pracy.
 • Kolejna giętarka do płaskownika nadaje się do wyrobów o średnicy do 42 mm i nosi nazwę PRO-42S SUPER SILENT. Bardzo cicha maszyna z tarczą, która obraca się 9 razy na minutę, i aż z trzyletnim okresem gwarancyjnym.
 • PRO-42NC – numerycznie sterowany model, zdolny do zapamiętywania 20 detali gięcia, z których każdy może być ustawiony na 20 kątów. To jest niezwykle wydajna i komfortowa w użyciu maszyna, która będzie służyła przez wiele lat.
 • PRO-42NC2 – druga edycja wcześniej zareprezentowanego urządzenia, która dodatkowo ma 99 programów i umożliwia gięcie pod dowolnym kątem w zakresie 30 – 230 stopni, a także od -30 do -230.
 • PRO-44NC2 ma nieco inne wymiary oraz zakres kątów gięcia 30-220 stopni. Tak samo, jak do każdej innej maszyny, do tej części wymienne dostarczamy w minimalnym terminie, ponieważ mamy zawsze na stanie.
 • PRO-50NC2, jak widać z nazwy, pracuje ze średnicą do 50 mm i jest sterowana numerycznie. Niecała setka trybów pracy, kąty 30-230 lub od -30 do -230 stopni, gięcie prętów, drutu, płaskowników – to wszystko robi takie urządzenie niezastąpionym na budowie.
 • PRO-55M – urządzenie z wysokojakościowych komponentów, gotowe niezwłocznie zacząć pracę z wyrobami do 55 mm w poprzek i służyć bez awarii przez długie lata.

Jak giętarka, to Maszynohurt

Jesteśmy odpowiedzialnym polskim producentem, którego partnerzy doceniają za dbałość o wysokie standardy jakości, pogłębioną specjalistyczną wiedzę, rzetelność w wykonywaniu usług. Nasze produkty zyskują najwyższe oceny, jeśli chodzi o doskonałą pracę urządzeń oraz ich bezproblemową obsługę – łatwą i wygodną.

Nasza giętarka – trzpieniowa lub bez, do rur czy prętów, profili albo drutu – spełniła oczekiwania już wielu nawet bardzo wymagających firm. Do tego nasz zespół bardzo szybko reaguje na potrzeby klientów w zakresie prac serwisowych przy zakupionych maszynach.

A jeśli dodamy, że gwarancja na urządzenia jest nawet do trzech lat, a na czas naprawy udostępniamy zastępczy sprzęt absolutnie nieodpłatnie, to nie zostanie żadnej wątpliwości, że warto wybrać Maszynohurt.

Jak szybko otrzymam zamówione maszyny?

Są dostępne od ręki i wysyłane w ciągu doby. Zawsze sprawnie dostarczamy zamówienie w ustalonym wspólnie z klientem terminie.

Czy nasza giętarka nadaje się do gięcia rur miedzianych?

Przeznaczamy swoje wyroby głównie do prac ze stalą, ale fachowiec potrafi dostosować ją również do innego rodzaju metalu.

Czy jest w ofercie Maszynohurtu giętarka dekarska?

Nasz asortyment dedykujemy w większej mierze tej części budowy, która związana jest z różnymi elementami zbrojenia żelbetowego.

Potrzebna jest giętarka profili, czy znajdę ją tu?

Tak, profile można giąć za pomocą maszyny PRO-77R SUPER SILENT, która ponadto umożliwia zaginanie rur pod kątem do 180 stopni.

Czy giętarki trzpieniowe nadają się do gięcia płaskowników czy tylko prętów do zbrojenia?

Gięcie płaskowników jest możliwe na urządzeniach trzpieniowych, np. PRO-42NC lub PRO-20S.