Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Pokaż boczny pasek

Przedstawiamy Państwu 9 urządzeń własnej produkcji do cięcia stali zbrojeniowej: prętów, kątowników, drutu, płaskowników, blach (przebijanie otworów) – oraz do betonowej lub asfaltowej nawierzchni. Nasze gilotyny, nożyce i przecinarki sprawdą się przy każdej budowie i zapewnią długą bezproblemową pracę.

Gilotyna do prętów

Posiadamy w ofercie łącznie 8 modeli urządzeń, które precyzyjnie, bezpiecznie i wydajnie tną pręty oraz płaskowniki stalowe.

  • FOX35 skutecznie zastąpi nożyce gilotynowe mechaniczne przy prętach o średnicy do 35 mm (dla gładkich) lub do 29 mm (dla żebrowanych). Silnik o mocy 2,2 kW pozwala ciąć z prędkością do 48 razy na minutę, a ukompletowanie urządzenia we wszystkie materiały, potrzebne do użytkowania, – niezwłocznie przystąpić do pracy.
  • FOX42-PILOT – jeszcze jedna gilotyna elektryczna, z opcją sterowania na pilota, oprócz przewodowego pedału, który standardowo jest dwumetrowy, ale na prośbę klienta może być dłuższy. Wydajność – 48 cięć/min, dopuszczalna średnica pręta – do 42 mm (płaskiego) lub 36 mm (żebrowanego), a płaskowniki mogą być wysokie do 80 mm.
  • FOX55 – gilotyna do metalu w postaci płaskowników do 80 mm wysokości lub prętów gładkich do 55 mm i żebrowanych do 46 mm w poprzek. Przeróbka materiałów o większych wymiarach powoduje również zwiększenie mocy urządzenia do 4 kW, a wydajność utrzymuje się na dość wysokim poziomie – 41 cięć/min. Regulować jego pracę można za pomocą dźwigni lub pedału.

Kolejne 3 maszyny umożliwiają cięcie poza prętami i płaskownikami także drutu.

Nożyce gilotynowe do drutu

  • FOX42 – gilotyna o właściwościach technicznych i funkcjonalnych prawie identycznych do wyżej opisanego modelu z pilotem. Różnica polega właśnie na braku opcji zdalnego sterowania oraz waży dana maszyna o parędziesiąt kilogramów mniej. Obecnie jest wyprzedawana w niezwykle niskiej cenie, a przy tym, jak na każdą inną gilotynę do prętów, dajemy na nią gwarancję 36 miesięcy.
  • FOX42 V2 to ulepszona wersja poprzedniego modelu o tych samych cechach technologicznych, ale o nieco innej budowie, która sprawia jeszcze większą wygodę obsługi. Tak samo, jak pierwsza edycja, dane urządzenie ma extraklasowe ostrza i kółka do ułatwienia przemieszczania oraz potrafi ciąć różnokształtne pręty – od okrągłych po sześciokątne.
  • FOX46 – gilotyna do cięcia drutu, płaskowników, prętów (maksymalna średnica żebrowanych – 36 mm, gładkich – 42 mm). Silnik na 4 kW daje wydajność na poziomie 48 cięć/min. Zapewniamy ponadprzeciętnie długą pracę maszyny bez awarii, szybką wysyłkę oryginalnych części zamiennych, fachowy serwis w trakcie i po gwarancji.

Gilotyny do blach

Cieszymy się możliwością prezentować naszą maszynę FOX90T-2C, którą bez przesady można nazwać uniwersalną. To jest gilotyna hydrauliczna o mocy 5,5 kW z dwuletnią gwarancją pracy bezawaryjnej, w pełni gotowa do eksploatacji od razu po wypakowaniu w Państwa zakładzie.

Oprócz prętów (20-40 mm – kwadratowych, 10-45 mm – okrągłych) i płaskowników (400 mm maksymalnie), tnie także kątowniki (do 140×140 mm). A ponadto sprawdza się jako gilotyna do cięcia blachy – potrafi wykrawać w niej otwory pod warunkiem, że jej grubość nie przekracza 20 mm. Daje 30 skoków siłownika na minutę.

Dlaczego gilotyny marki Maszynohurt?

Podchodzimy do naszej pracy rzetelnie, fachowo i odpowiedzialnie, dążymy do perfekcji zarówno w produkowaniu maszyn, jak i w obsłudze naszych klientów. Wszystkie urządzenia naszej firmy są tworzone z wyjątkowo wysokojakościowych materiałów, na skutek czego są niezwykle wytrwałe i działają bez zarzutu. Oferujemy szeroki wybór urządzeń tnących do stali zbrojeniowej: gilotyny do cięcia blach, drutu, płaskowników, prętów o różnym kształcie, kątowników.

Na koniec chcielibyśmy zapoznać Państwa z piłą do nawierzchni, umożliwiającą przecinanie betonu lub asfaltu. FOX-500DS tnie na głębokość do 20 cm, posiada zbiornik na 35 l wody, dieselowy silnik, uruchamiany elektrycznie za pomocą kluczyka (moc 7,4 kW). Może pracować z tarczą o średnicy do 500 mm i ma 12-miesięczny okres gwarancyjny.

Nie trzeba nikogo przekonywać, że produkty z naszej oferty są sprzętem wręcz niezbędnym na każdym placu budowlanym, jak również na produkcji elementów zbrojenia. Niewątpliwie przydadzą się także w magazynie stali lub innym miejscu, związanym z budownictwem żelbetowym.

Jak szybko zamówiona gilotyna zostanie dostarczona?

Wszystkie zamówienia po przyjęciu do realizacji wysyłamy w ciągu doby, zawsze staramy się zrealizować je jak najszybciej.

Czy mogę liczyć na poradę w sprawie wyboru gilotyny ?

Oczywiście, chętnie przeanalizujemy potrzeby i możliwości naszego klienta i pomożemy dobrać optymalny sprzęt.

Czy znajdę tu typowe gilotyny do blach?

Nasze produkty tworzymy głównie z myślą o zbrojeniu, dlatego do pracy z blachą nadaje się jedynie urządzenie FOX90T-2C, które wybija w niej otwory.

Czy nożyce gilotynowe posiadają w komplecie ostrza?

Tak, każda maszyna jest całkowicie ukompletowana i gotowa do użytku. Dołączenie zapasowych ostrz jest do ustalenia z klientem.

Czy gilotyna do metalu może być wykorzystana do innych twardych materiałów?

Raczej nie. Jeśli chodzi o płytki ceramiczne, najlepiej kupić gilotyny, specjalnie do nich przeznaczone.