referencje

W odpowiedzi na pismo z dnia 30.05.2018r. potwierdzamy, iż w dniu 24.04.2018r. JSW. S.A. KWK „Pniówek” zakupiła od firmy FOXPOL Jacek Lisiński MASZYNOHURT 2 sztuki giętarek z gilotyną model PRO-32/25. Dostawa została zrealizowana z należytą starannością i terminowo.

maszynohurt -referencje klientów

SOLBET Kolbuszowa S.A., przedsiębiorstwo działające w branży budowlanej od ponad 50 lat, w oparciu o doświadczenie wyniesione podczas użytkowania giętarki PRO-42NC, automatu zbrojarskiego FOX CNC oraz prościarki FOX 2NC poleca firmę FOXPOL Jacek Lisiński jako rzetelnego producenta, dostawcę i gwaranta urządzeń marki MASZYNOHURT.

referencje klientów- maszunohurt

Miło mi Pana poinformować, że zakupiona przez nas giętarka do prętów PRO-55M sprawuje się bez zarzutu. Na stanie posiadania mamy również dwie inne giętarki, innych producentów i konstrukcji, jednak PRO-55M oceniamy z nich najwyżej ze względu na łatwość i szybkość obsługi (giętarki wykorzystujemy do wykonywania badań zginania prętów żebrowanych zgodnie z wymaganiami norm przedmiotowych).

referencje klientów - maszynohurt

Jesteśmy producentem stojaków rowerowych, elementów małej architektury, wyrobów metaloplastycznych i konstrukcji stalowych. W 2014 roku zakupiliśmy dwie giętarki MASZYNOHURT PRO-42NC. Urządzenia te charakteryzują się wysoką jakością wykonania co bezpośrednio przekłada się na bezawaryjnąpracę i bezproblemową obsługę. Z tego względu w 2015 roku w związku z dalszym dynamicznym rozwojem naszej firmy i koniecznością zakupu kolejnego urządzenia, również tym razem podjęliśmy decyzję o wyborze giętarki MASZYNOHURT PRO-42NC. Łącznie posiadamy trzy giętarki MASZYNOHURT. W związku z powyższym pragniemy polecić MASZYNOHURT Jacek Liśiński jako solidnego i wiarygodnego producenta.

referencje klientów - maszynohurt

Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie FOXPOL Jacek Lisiński z siedzibą w Golubiu-Dobrzyniu przy ul. Strumykowa 3 „producenta maszyn pod marką MASZYNOHURT”. Firmę należy docenić za jakość towaru. Widać dbałość o zachowanie wysokich standardów wykonania produktów. Wyróżnikiem jest imponująca wiedza, jaką posiada przedsiębiorstwo. Podczas współpracy z przyjemnością można przekonać się, że pracownicy firmy to specjaliści. Jak najbardziej polecamy firmę FOXPOL jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę FOXPOL jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swojego zobowiązania wobec klienta. Liczymy na dalszą współpracę oraz życzymy licznych sukcesów.

referencje klientów - maszynohurt

Mobil Serwis od 2009 r. jest prężnie działającą firmą powstałą na potrzeby dynamicznie rozwijającej się branży budowlanej. Specyfika naszej działalności wymaga korzystania z wysokiej jakości bezawaryjnych urządzeń. Równie ważna jest dostępność części zamiennych oraz jak najszybsza reakcja serwisu, aby wyeliminować ryzyko przestoju firmy w przypadku ewentualnej awarii. MASZYNOHURT Jacek Lisiński, spełnia nasze oczekiwania w tym zakresie, zapewniając obsługę na wysokim poziomie. Mając powyższe na względzie rekomendujemy firmę MASZYNOHURT Jacek Lisiński jako rzetelnego dostawcę maszyn do produkcji zbrojeń budowlanych.